Skip to content

Pirmie soļi ar Mintos: reģistrācija

Kā es jau rakstīju iepriekš - ja tev ir vēlme izmēģināt P2P platformas, iesaku sākt ar Mintos, jo tā ir vislielākā un visdrošākā. Naudas summu nevajag lielu - pietiek ar 100-200 €. Es savā laikā sāku ar 300 €.

Reģistrācija nav sarežģīta - tā notiek līdzīgi kā citos interneta portālos. Lūk, ekrānšāviņš:

Kad reģistrācija ir veikta, kļūst pieejams kopsavilkuma ekrāns, kurā ir redzama kopējā ieguldītā naudas summa, nopelnītie procenti, aktīvo ieguldījumu apjoms un citas lietas. Jauniem lietotājiem tur visur būs nulles, bet man tas izskatās šādi:

Nākamais solis ir nospiest uz augstāk redzamās lielās, zilās pogas "Pievienot līdzekļus", lai ieskaitītu naudu. Mintos ļauj izmantot gan dažādus speciālus servisus - paySera, Trustly, TransferWise utt. - gan arī parastu naudas pārskaitījumu uz LHV banku Igaunijā. Bankas pārskaitījumi parasti tiek apstrādāti vienas darba dienas laikā.

Vēl ir nepieciešams savu kontu verificēt. To var izdarīt, aizejot uz naudas izmaksas sadaļu un augšuplādējot savas pases vai ID kartes fotogrāfiju. To Mintos prasa, lai novērstu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju un cita veida krāpšanu.

Tas arī viss. Tagad jāgaida, kad kontā parādīsies nauda, un tad jau varēs pirkt pirmos aizdevumus. Par to nākamreiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *